П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Рятувальники Славутської громади отримали спорядження від міста-побратима

Рятувальники Славутської громади отримали спорядження від міста-побратима

Рятувальники Славутської громади отримали спорядження від міста-побратима

Вантаж допомоги від польського міста-побратима Голенюва привезли до Славутської міської тергромади. Як повідомляють на офіційній сторінці виконкому у фейсбук та на офіційному сайті громади, такий вантаж до міста прибуває втретє від початку війни в Україні.

Гуманітарну допомогу до Славути привезли бургомістр Голенюва Роберт Крупович разом із колегами та волонтерами Юзефом Казанєцкі, Ремігіушем Отмяновським, Радославом Мондровським, Маріушем Лагєвкою, Катажиною Шешицькою.

До Славути предали лікарські препарати, медзасоби та обладнання, продукти, засоби гігієни.

– Разом із допомогою знову привозимо щиру підтримку польських громадян. Дякуємо, що у нас є такі друзі. Ви йдете до перемоги і ми разом з вами хочемо допомогти вам у цьому. Це наша спільна війна, – сказав Роберт Круповіч.

Рятувальникам Славутської громади передали необхідні для їх роботи речі. Бійці 5-го державного пожежно-рятувального загону головного управління ДСНС у Хмельницькій області отримали ще 12 комплектів бойового спорядження для гасіння пожеж, аптечки, спальні мішки, інші необхідні для служби речі та засоби.

– Дякуємо нашим польським друзям та колегам за допомогу та за те, що відгукнулися на наші звернення. Надіюся, що після війни ми будемо співпрацювати на обмінюватися досвідом, – сказав начальник 5-го державного пожежно-рятувального загону головного управління ДСНС у Хмельницькій області Андрій Сампір.

– Славутські, як і польські пожежники, – це люди із щирими та відкритими серцями. Хочемо, щоб Україна була якнайшвидше в Європі. Ми відкриті для вас, – прокоментував командир взвода пожежної частини в м. Голенюв Ремігіуш Отмяновський.

Вкотре від усієї Славутської громади висловлюємо вам щиросердечну вдячність за надану адресну допомогу та підтримку, за вашу сміливість та відвагу, адже незважаючи на небезпеку, ви не побоялися знову приїхати до України. Особливо корисною є допомога нашим рятувальникам. Ті бойові комплекти, які були привезені вами попередньо, неабияк допомогли їм під час ліквідації пожежі на одному із обʼєктів нашого краю, яка виникла внаслідок ракетного обстрілу російськими військами. Передана допомога буде обовʼязково використана за призначенням та спрямована тим, хто її потребує. Так, днями завдяки вашій гуманітарній підтримці ми завезли таку допомогу до Ірпеня, Бучі. Нехай все добро, яке робите для нас, повернеться до вас сторицею, – зазначив міський голова Славути Василь Сидор.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.