П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » 52 українців повернули з російського полону: серед них – ізяславчанин

52 українців повернули з російського полону: серед них – ізяславчанин

52 українців повернули з російського полону: серед них – ізяславчанин

Додому, до України, повернулись 52 людей, що були у російському полоні. Це військові та цивільні. Про обмін стало відомо вчора, 29 жовтня, надвечір.

Зокрема жителям Хмельниччини цю новину повідомив голова ОВА Сергій Гамалій.

З полону визволили ще 52 наших людей: 12 бійців НГУ, включно з двома «Азовцями», 18 з ВМС, 8 з ДПСУ, 9 із ТРо, 3 воїнів ЗСУ та 2 цивільних. Захисники «Азовсталі», оборонці Маріуполя, морпіхи, моряки, лікарі, військові, взяті в полон у Чорнобильській зоні, повертаються до своїх рідних та близьких. Це надзвичайно хвилююча подія для кожного з нас, бо ми про вас завжди пам’ятали і чекали цього дня. Ви наші Герої! Повернути додому всіх українців – таке завдання озвучив Президент. І я щиро вірю, що воно буде виконане. Хоч попереду ще багато роботи, ніхто не зупиняється ні на мить.
Повернемо всіх!

Серед тих, хто повертається додому, – наш земляк, мешканець Ізяславської громади. Про це повідомили у фб-профілі Ізяславської ТГ.

Серед них – наш земляк, 30-річний ізяславчанин, військовослужбовець, офіцер Заморський Олександр Володимирович. У пекельному полоні він перебував кілька місяців. Та найголовніше – дочекались батьки свого сина-оборонця, якого незабаром зможуть обійняти. Важко уявити, скільки всього довелось пережити та пройти…Нарешті довгоочікувана воля… Крім того, вдалось визволити чоловіка нещодавно звільненої з полону ізяславчанки Ступицької (Струтинської) Валентини, морпіхотинця Струтинського Євгена. Україна продовжує боротьбу за визволення з полону кожного нашого Захисника! Слава Україні!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.