П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » В Україні зросла кількість аварій за участі пішоходів

В Україні зросла кількість аварій за участі пішоходів

В Україні зросла кількість аварій за участі пішоходів

На українських дорогах за останніх два тижні на понад 25% зросла кількість аварій. Частина ДТП – із летальними наслідками. Що говорять у поліції?

Побільшало ДТП у темну пору через зменшення інтенсивності вуличного освітлення.

– У таких умовах потрібно бути вдвічі обережнішими на дорогах, особливо пішоходам. Адже лише з 10 по 23 жовтня загинув 51 пішохід, зокрема 38 з них – у темний час доби. Це на понад 25% більше, ніж за два попередні тижні. Тобто можемо говорити про те, що це суттєво впливає на безпеку дорожнього руху і збільшення ДТП на дорогах. Проте вихід є і є дієві заходи, які може вжити кожен, – прокоментував заступник голови Нацполіції Олексій Білошицький.

Через атаки росіян на енергетичну інфраструктуру України ми маємо перебої з електрикою. На Хмельниччині, як і в інших українських регіонах, ощадимо електроенергію, у тому числі і вуличне освітлення.

Щороку, особливо коли на вулиці темніє раніше, про “видимість” пішоходів на дорогах у суспільстві говорять більше та активніше. Зараз, коли у населених пунктах вуличне освітлення мінімізували, питання стоїть гостріше. Як пішоходам убезпечити, себе ми говорили у цьому тексті.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.