Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Школярі Хмельниччини боротимуться за перемогу в творчому конкурсі

Школярі Хмельниччини боротимуться за перемогу в творчому конкурсі

Школярі Хмельниччини боротимуться за перемогу в творчому конкурсі

Конкурс дитячої творчості «ТВОРИМО ДОБРО РАЗОМ З A’SPIK» стартував на теренах Хмельниччини 15 вересня. До участі в ньому запрошуються творчі, креативні та вмотивовані школярі, щоб показати свої таланти та творчо висловити любов до рідної землі, повагу до сільськогосподарської праці на благо країни та українського народу.

Оголошення про початок конкурсу на своїй сторінці у фб розмістив один із організаторів заходу – Благодійний фонд Олександра Співака. Співорганізатором конкурсу є також Група компаній A’SPIK Group.

Фото минулорічної роботи

Нагадаємо, що восени минулого року в аналогічному мистецькому змаганні взяли участь понад дві сотні талановитих дітей з Шепетівщини, Старокостянтинівщини, Красилівщини та Теофіпольщини Хмельницької області. В підсумку було визначено 24 переможці. За перші-треті місця вони отримали грошові премії у розмірі від 300 до 700 гривень. Ще 30 учасникам вручили заохочувальні подарунки в спеціальних номінаціях за результатами онлайн-голосування. А всі учасники були нагороджені грамотами.

Цьогоріч взяти участь у конкурсі також можуть учні 1-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, які проживають в містах та селах вище зазначених територій. Для цього потрібно надіслати малюнок не менше формату А4, виконаний фарбами чи олівцем (роботи, виконані фломастером, не приймаються) або виріб декоративно-прикладного мистецтва. А також заявку, завантаживши її за посиланням: https://drive.google.com/…/17iV81u-UU…/view…

Організатори приймають роботи, надіслані або доставлені за адресою: м. Шепетівка, вул. Старокостянтинівське шосе, 31, Благодійний Фонд Олександра Співака. Телефон для довідок: +38 097 985 81 72.

Роботи будуть прийматися з 15 вересня до 15 жовтня 2021 року. Переможці визначатимуться у вікових категоріях 6-10 років та 11-14 років. За перші місця учасників чекають грошові винагороди, ще 30 осіб буде відзначено подарунками в спеціальних номінаціях за результатами онлайн-голосування.

25 жовтня відбудеться засідання журі для визначення головних переможців. З 1 до 10 листопада – відбудеться онлайн-голосування для визначення переможців у спеціальних номінаціях.

Повний перелік переможців буде оголошено на Facebook-сторінках Благодійного Фонду Олександра Співака та A’SPIK Group 15 листопада 2021 року.

З 16 листопада до 1 грудня відбудеться вручення переможцям призів. Вручення премій та заохочувальних подарунків здійснюватиметься під час урочистого заходу або в індивідуальному порядку (залежно від епідеміологічної ситуації з COVID-19).

Отже, час формувати творчі ідеї та втілювати їх у життя, щоб позмагатися за перемогу!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.