Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Аби діти-переселенці відволіклися від війни, у Плужненській громаді проводять майстер-класи та тренінги

Аби діти-переселенці відволіклися від війни, у Плужненській громаді проводять майстер-класи та тренінги

Аби діти-переселенці відволіклися від війни, у Плужненській громаді проводять майстер-класи та тренінги

Плужненська громада прийняла понад 900 переселенців зі східних областей України, які рятувалися від кривавої війни та шукали прихистку на більш безпечних територіях нашої державви. Керівництво сільської ради, волонтери та мешканці всіляко сприяють таким родинам пристосуватися до нових умов життя, зокрема допомагають з продуктами харчування, одягом, засобами особистої гігієни. Не забувають і про найменших, адже дітям ще важче пережити ці страшні події.

Саме тому на Плужненщині для дітлахів-переселенців систематично організовують майстер-класи та різні розважальні тренінги, аби відволікти їхню увагу від цієї страшної війни, допомогти знайти нових друзів та налагодити контакти з  однолітками.

  • Обов’язок нашої громади – докласти максимум зусиль, щоб діти переселенців могли насолоджуватись кожним дарованим днем, щоб бачити їх посмішки та блиск у очах. Зокрема, такі заняття покликані зняти емоційне напруження та знизити рівень стресу і тривожності у зв’язку із подіями, які пережили діти. Та й не секрет, що мистецтво лікує та допомагає адаптуватись на новому місці, – зазначають у Плужненській сільській раді.

Зокрема, напередодні працівники Плужненської дитячої музичної школи запросили усіх охочих дітей на заняття з малювання, плетіння бісером, грі на фортепіано, хореографії та сольного співу.

  • До кожної дитини під час таких занять намагаємося знайти індивідуальний підхід. Дуже важливо у такий складний для всіх нас час триматися разом та вірити у світле майбутнє нашої рідної Батьківщини. Отож тільки вперед, тільки разом до перемоги! – додають у Плужненській дитячій музичній школі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.