Субота, 30 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » «Скажи мені, Боже»: хмельничанка присвятила пісню кожному українцеві, який пережив 100 днів війни

«Скажи мені, Боже»: хмельничанка присвятила пісню кожному українцеві, який пережив 100 днів війни

«Скажи мені, Боже»: хмельничанка присвятила пісню кожному українцеві, який пережив 100 днів війни

Хмельницька бандуристка й співачка Марина Круть у сотий день повномасштабної війни представила лайв-відео на свій трек “Скажи мені, Боже”. Пісню Марина написала ще у 2019 році, однак, під час війни, вона набула нового сенсу та стала присвятою кожному українцеві, хто пережив 100 днів пекельного болю та страждань, які завдають російські окупанти.

Відеозапис був зроблений в березні цього року в Хмельницькій філармонії разом з музикантами симфонічного оркестру під керівництвом диригента Тараса Мартиника. Над відео працювали кінопродюсер Андрій Корнієнко та режисер Олексій Тараненко, – зазначає авторка та співачка.

Зокрема Марина Круть розповідає про те, що півроку тому вона не могла подумати, що її покоління, наші діти й батьки застануть цю страшну війну.

В дитинстві мені здавалося, що ветерани – це сиві діди. Я не могла уявити, що ветеранами війни стануть мої близькі і друзі. Це дуже важке усвідомлення. Мистецтво говорить наперед. Ця пісня десь виринала з мене в сонячному 2019-му, аби у 2022-му році набути нового сенсу. Над створенням лайв-відео “Скажи мені, Боже” працювало 70 осіб. Я безмежно вдячна кожному. Мені надважливо донести всьому світові емоції, які ми відчували в березні 2022-го й відчуваємо зараз, – додає хмельницька бандуристка.

Зазначимо, що Марина Круть – 26-річна співачка, бандуристка та композиторка, родом з Хмельницького. Марина грає на бандурі з дитинства. Кілька років тому запустила сольний проєкт «Krutь», в якому поєднує інді-соул-музику та звучання бандури. У 2020-му році співачка була серед фіналістів Національного відбору на “Євробачення”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.