Понеділок, 18 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Аграрії Хмельниччини підвели підсумки року

Аграрії Хмельниччини підвели підсумки року

Аграрії Хмельниччини підвели підсумки року

Закінчився не лише календарний рік, але і рік збору врожаю на Хмельниччині. Агроформування області на площі більше ніж 615 тисяч гектарів завершили збір урожаю на 100%. Урожайність в регіоні склала 6,6 тон зернових на гектар. Цей показник є одним із найвищих у державі. Про це повідомляє прес-служба Департаменту розвитку промисловості та АПК Хмельницької ОДА.

Завершено збирання пізніх культур, зокрема:

  • соя зібрана на площі 131,5 тис. га, намолочено понад 328 тис. т при урожайності 2,5 т/га;
  • соняшник обмолочено на площі 170 тис. га (100%), намолочено більше 560 тис. т з урожайністю 3,3 т/га;
  • цукрових буряків накопано майже 1 млн т при середній урожайності 41,0 т/га.

Проведена сівба озимих культур під урожай наступного року. Посіяно понад 194 тис. га озимих зернових культур, що становить 81% до запланованих обсягів, з них озима пшениця займає 182 тис. га, озиме жито – 3 тис. га, озимий ячмінь — 9,3 тис. га. На площі 67 тис. га (116% до наміченого) завершено сівбу озимого ріпаку. Недосів озимих зернових культур урожаю 2021 року компенсується за рахунок збільшення площ сівби ярих культур.

На сьогодні завершено всі роботи у полі. Після невеликої перерви на новорічні та різдвяні свята, аграрії розпочнуть активну підготовку до весняних польових робіт: ремонт та відновлення техніки, закупка та заготівля насіння, підготовка та оновлення приміщень і т. д.

Популярні пости