Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Безпека у роботі: шепетівські лісівники відвідали семінар про попередження виробничого травматизму

Безпека у роботі: шепетівські лісівники відвідали семінар про попередження виробничого травматизму

Безпека у роботі: шепетівські лісівники відвідали семінар про попередження виробничого травматизму

Посадовці Управління Держпраці в Хмельницькій області, головний держаний інспектор відділу нагляду в будівництві Микола Кочаровський та головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Віктор Назаров провели семінар для працівників лісокомплексу ДП «Шепетівський лісгосп».

Метою семінару є попередження виробничого травматизму з працівниками лісових господарств. Зокрема наші працівники щорічно проходять подібні навчання, аби нагадати про важливість дотримання технологій у роботі та не допустити травмувань працівників, – зауважили у Шепетівському лісгоспі.

Також під час зустрічі говорили про безпечне виконання робіт підвищеної небезпеки, наголосили на вимогах Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском, вантажно-розвантажувальних робіт за допомогою машин і механізмів та обслуговування верстатів з обробки деревини.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.