Середа, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Курс – на розвиток: Крупецька громада відзначає 5-річчя

Курс – на розвиток: Крупецька громада відзначає 5-річчя

Курс – на розвиток: Крупецька громада відзначає 5-річчя

Сьогодні Крупецькій громаді – 5 років. І це справді історія успіху та досягнень. Аби переконатися у цьому, варто просто завітати в гості. Особливо легко це зробити нині, в епоху цифрової реальності. Тож, запрошуємо на екскурсію до іменинниці.

Крупецька ТГ сусідить зі Славутською та Нетішинською. Сьогодні до неї входять 11 сіл, де сумарно мешкають майже чотири тисячі людей. Історичні локації, мальовнича природа та мешканці, що не просто земляки, а одна згуртована громада.

До початку повномасштабного вторгнення тут активно розвивали соціальний та вектор благоустрою.

Це були грейдерування, ремонт доріг, облаштування систем вуличного освітлення, водогонів, проведення мережі інтернету по селах.

Чисті узбіччя та облаштовані дороги у кожному куточку громади, сучасний ЦНАП та школи, підтримка молоді та бізнесів, спортивний розвиток громади. Цього, розповідають мешканці, вони досягли завдяки якісному менеджменту, плануванню та ідеї зробити свою громаду максимально комфортною для них самих.

Для цього, розповідає голова ТГ Валерій Михалюк, постійно шукають можливості для розвитку своєї громади.

Так, власними силами та фінансуванням реконструювали майже зруйноване приміщення старого магазину у селі Потереба. Його перетворили у комфортний центр дозвілля.

А для того, аби мати у себе сучасний ЦНАП, виграли ґрантовий проєкт. Відтак, інклюзивний та комфортний (із пандусами, дитячою зоною, пелинальним столиком тощо) у Крупці працює центр надання адміністративних послуг.

Вектором, на якому акцентують особливо, є розвиток дітей та підтримка молоді. Крупецький ліцей – один із найкращих в регіоні та країні. А мододіжну раду громади формують креативні та натхненні на розвиток та розбудову рідного краю юнаки та юнки.

Зараз громада має ще один, говорять, із найважливіших векторів роботи – волонтерський.

З перших днів повномасштабної війни громада стала домом для українців та українок, що змушені були втікати із зон активних бойових дій. Зі стартом проєкту релокації в Україні Крупецька ТГ повідомила – готові приймати у себе і переміщені бізнеси та підприємства.

Зараз у громаді плетуть сітки, на благодійних ярмарках збирають кошти на підтримку ЗСУ, готують та передають у кризові регіони України гуманітарні вантажі.

У громаді визнають, деякі плани та амбітні мрії на 2022 рік довелося переглянути. відтермінувати. Але вже мають ідеї для розвитку громади та країни після нашої перемоги.

Тому зараз натхненно працюють, підтримуючи економічний, соціальний та волонтерський фронти. А ще дуже вірять у наші ЗСУ та перемогу українців, адже на Крупеччині точно знають, що разом можна досягти багато.

У день громади краяни вітають одне одного. Серед найщиріших побажань – розвиток та мир.

ДОРОГА ГРОМАДО!
Щиро вітаю із нашим спільним святом – Днем Крупецької територіальної громади!
Сьогодні, першого жовтня ми відзначаємо свій перший ювілей – 5 років.
До цього свята причетні як усі ті, хто п’ять років тому виборював право на її існування, так і ті, хто тихою невтомною працею любить свою країну та розвиває рідний край. Згуртувавшись, ми стали єдиною спільнотою людей, здатних бути справжніми господарями на своїй землі. І вже за короткий час маємо перші вагомі успіхи та досягнення. Попри певні слабкості та існуючі загрози,
щоденно намагаємось розкривати сильні сторони нашої громади й використовувати
кожну можливість для її розвитку!

У цей день хочу подякувати:

  • кожному жителю громади, який вболіває за її розвиток, підтримує своєю вірою й надією, а також активною громадянською позицією;
  • хлопцям, які захищають нашу державу від російської агресії;
  • усім платникам податків (фізичним і юридичним особам), які наповнюють надходженнями місцевий бюджет, даючи Крупецькій ТГ сили для стійкого розвитку;
  • депутатам, які відстоюють інтереси своїх виборців у раді, розсудливо і мудро приймають рішення та проявляють ініціативу у вирішенні актуальних проблем життєдіяльності громади;
  • працівникам і посадовим особам місцевого самоврядування, які забезпечують реалізацію рішень ради й відповідально ставляться до виконання своїх обов’язків.

Бажаю усім добробуту, злагоди, миру, міцного здоров’я, наснаги і терпіння та нових успіхів у справі служіння рідному краю, а нашій громаді – сталого розвитку і процвітання! – привітав земляків голова громади Валерій Михалюк.

Вітаю зі святом, миру та процвітання, – каже Валерія Лучанська.

Миру і процвітання нашій громаді і ніколи не зупинятися на досягнутому. Сміливо вперед! Валерію Анатолійовичу, Ви – керівник від Бога, – пише Наташа Муравська.

Вітаю всіх, а особливо голову громади, тому що знаю скільки було витрачено сил, – пише Лариса Поліщука. – Рада всім успіхам та досягненням громади. Ви справді найкращі! Нових досягнень, процвітання та втілення всіх планів у життя.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.