Четвер, 21 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельничанка отримала перший в Україні вирок за підробку ковід-сертифікату

Хмельничанка отримала перший в Україні вирок за підробку ковід-сертифікату

Хмельничанка отримала перший в Україні вирок за підробку ковід-сертифікату

Жовківський районний суд Львівської області виніс перший в Україні вирок мешканці Хмельниччини за підробку сертифікату про вакцинацію від Covid-19.

Жінка отримала штраф у розмірі 850 грн за те, що підробила ковід-сертифікат і використала його під час спроби перетнути кордон з Польщею.

Вона завантажила з інтернету сертифікат про вакцинацію препаратом Pfizer з реквізитами медичного закладу «Мірамед» і нанесла туди свої дані та підробила підпис лікаря, – зазначають працівники прикордонслужби.

Жінку затримали під час перетину кордону з підробленим сертифікатом у ПП «Рава-Руська-Гребенне» 11 вересня. А вже 28 вересня Жовківський райсуд оштрафував її на 850 грн.

Зазначимо, що вирок Жовківського суду став першими в Україні, який стосується покарання саме за виготовлення фальшивих ковід-сертифікатів.

Окрім цього, впродовж останнього місяця українські прикордонники виявили більше 500 таких фальшивок. Переважно сертифікати замовляють в інтернеті або безпосередньо в черзі на кордоні. Рідше люди виготовляли їх самостійно.

Популярні пости