Вівторок, 21 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Білогірські медики та малозабезпечені родини – в об’єктиві благодійності

Білогірські медики та малозабезпечені родини – в об’єктиві благодійності

Білогірські медики та малозабезпечені родини – в об’єктиві благодійності

11 травня в громаді відбулася благодійна акція, в межах якої місцева лікарня отримала матеріально-технічну допомогу, а малозахищені та багатодітні родини – предмети домашнього вжитку та одяг.

Захід пройшов в межах реалізації міжнародного українсько-нідерландського проєкту “Нас єднає добро”. Співорганізаторами проєкту є Благодійний фонд “Зміцнення громад”, Благодійний фонд Олександра Співака та Благодійний фонд “De Ruyter” під загальною координацією Тетяни Василик. Регіональними партнерами стали Білогірська селищна рада та Благодійний фонд “Калиновий шлях”. Транспортну допомогу надало місцеве агроформування “Перлина Поділля”.

Значну допомогу було передано в КНП «Білогірська багатопрофільна лікарня». Заклад отримав матраци, меблі, інвалідні візки, ходулі, столи, шафи, стільці та інші необхідні речі. Усі ці речі дозволять поліпшити умови лікування мешканців громади.

Медицина зараз перебуває в зоні особливої уваги. Ми докладаємо зусиль, щоб ресурси місцевої влади та благодійників створили кращі можливості для хворих. Разом крок за кроком впроваджуємо поліпшення, адже спільно з медичним персоналом лікарні дбаємо про комфорт пацієнтів, – переконаний Василь Мельник, голова громади, який особисто долучився до акції.

Також завдяки спільній роботі більше 30 сімей Білогірської громади, які перебувають у скрутному фінансовому становищі, отримали допомогу у вигляді одягу, взуття та іграшок для діток. Представники родин, які попередньо подали заяви на отримання домогти, мали змогу обрати необхідні речі потрібних розмірів. Для цього вони були запрошені в приміщення Будинку культури, де проходила видача допомоги.

– Наш фонд пишається співпрацею з іншими благодійними організаціями України та Нідерландів, адже разом ми можемо зробити більше добрих справ для наших людей, – радіє Микола Хоменко, директор БФ «Калиновий шлях». – Вважаю, такі акції є прямою і такою необхідною допомогою людям, які прагнуть змін на краще вже сьогодні.

Після плідного дня зустрічей та надання допомоги Василь Мельник від імені Білогірської громади вручив пам’ятну грамоту Тетяні Василик, координатору міжнародного проєкту, та подякував Юлії Бєльдіній, представнику Благодійного фонду Олександра Співака, за якісну взаємодію.

– З Білогірською громадою нас пов’язує неодноразова співпраця у секторі благодійності. Тут і представники влади, й місцеві благодійні організації дійсно зацікавлені в реальній допомозі людям. Про це свідчить оперативна та професійна підготовка до акції, чітко підготовлена документація, облік усіх матеріальних цінностей, – підкреслила Тетяна Василик. – Адже для того, щоб міжнародна співпраця тривала й надалі, важливо дотримуватися чітко регламентованих процесів у роботі.

На майбутнє усі організатори домовилися продовжити взаємодію, для чого найближчим часом буде проведено робочу зустріч з старостатом Білогірської громади та визначено наступних отримувачів благодійної допомоги.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.