Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Близько 25 000 гривень “витягли” шахраї з мешканців Шепетівського району

Близько 25 000 гривень “витягли” шахраї з мешканців Шепетівського району

Близько 25 000 гривень “витягли” шахраї з мешканців Шепетівського району

Правоохоронці зафіксували три випадки шахрайства минулої доби. Потерпілі з Шепетівського району сумарно втратили близько 25 тисяч гривень.

Цього разу шахраї використовували класичні афери з продажем товарів через інтернет, фіктивні пропозиції допомоги та обіцянки швидкого заробітку на цінних паперах.

Отож, 32-річний житель Нетішина натрапив на оголошення в мережі інтернет про інвестиції в трейдингові папери. Він переказав майже 10 000 гривень на невідомі рахунки. Як з’ясувалось, це була чергова шахрайська схема.

У Славуті 33-річна жінка втратила майже 8 тисяч гривень. Вона хотіла придбати меблі в інтернеті. Переказала кошти в якості передоплати, але замовлення не отримала.

Ще одна жителька міста Славути перейшла за посиланням в соціальній мережі щодо допомоги від країн ЄС. Жінка вказала на сайті персональні дані банківської картки. З її рахунку зникло 6500 гривень.

Аби не стати жертвою шахраїв, не довіряйте стороннім особам, не здійснюйте передоплату товарів у невідомих продавців. Пам’ятайте, що фінансова допомога громадянам надається тільки через офіційні відомчі установи. Завжди будьте пильними та обережними під час інвестицій, – наголошують у поліції.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.