П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Нетішинська громада провела в останній шлях Захисника України

Нетішинська громада провела в останній шлях Захисника України

Нетішинська громада провела в останній шлях Захисника України

11 липня у Нетішині прощалися з Героєм, який поліг, захищаючи Батьківщину від російських загарбників. Віталію Савченку, стрільцю стрілецького відділення стрілецького взводу, було 50 років.

Життя Воїна обірвалося 2 липня під час виконання бойових завдань у с. Кислівка Куп’янського району Харківської області.

Страшне обличчя у клятої війни… Від болю, розпачу, суму та ненависті до ворога стискало так, що годі дихати… Чорними хмарами накрило сім’ю Савченків… Як пережити горе?!… Трохи більше 2-х місяців тому, 28 квітня, на полі бою, поблизу населеного пункту Васюківка Донецької області, загинув син – 22-річний Ярослав, а сьогодні Нетішинська громада прощається з батьком… Надзвичайно високою ціною дається нам наше майбутнє… Невимовні і непоправні втрати… І знову тужливо «Плине кача…» линуло над містом… Стоячи на колінах, зі сльозами на очах нетішинці зустрічали та проводжали в останню дорогу на небеса Віталія Савченка, – зазначають у громаді.

Похоронна процесія пройшла центром міста до Собору Св. архістратига Михаїла та архангела Гавриїла ПЦУ. Віддати шану та провести Героя в останній шлях на площі зібрались сотні нетішинців.

Поховали Віталія на сільському кладовищі с. Бугрин, що на Острожчині, поряд з сином.

Дякуємо за подвиг і низько схиляємо голови у глибокій скорботі та пошані перед світлою пам’яттю Воїна-Героя. Нехай добрий, світлий спомин про покійного стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Дякуємо Тобі, Герою і ніколи не забудемо Твій подвиг! Вічна пам’ять Захиснику України! Слава Героям! Герої не вмирають! – додають у відділі з організаційних питань.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.