П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » “Bonduelle” заберуть із полиць супермаркетів на Шепетівщині

“Bonduelle” заберуть із полиць супермаркетів на Шепетівщині

“Bonduelle” заберуть із полиць супермаркетів на Шепетівщині

Цей міжнародний виробник не пішов з російського ринку, ба більше – підтримав його. Тому українські супермаркети оголосили бойкот бренду.

Французький виробник овочевих консерв “Bonduelle” продовжує роботу на російському ринку, а до 1 січня, як повідомлялось в одному із пабліків країни-агресорки у соцмережі, підтримав не лише їх економіку, а й військових, які вторглися в Україну. За інформацією (яку потім видалили), 10 тисяч наборів від цього виробника передали російським воякам із побажаннями “благ та перемоги”.

Хоча цю інформацію офіційне представництво бренду спростувало, у “Bonduelle” водночас підтвердили – із росринку не пішли, аби:

“забезпечити доступ населення до основних продуктів харчування в росії і в навколишніх країн.”

Українці закликали до бойкоту виробника і найбільші супермаркети країни вже відмовилися від співпраці. Свою офіційну позицію висловили, зокрема, Varus, “АТБ”, “Сільпо”, Auchan та Novus. Останній також знімає зі своїх полиць і продукцію “Greenfield” (власників та виробництво пов’язують із рф).

З відомих причин ми прибираємо з полиць Novus товари ТМ “Bonduelle” та “Greenfield”. Що ж, відмова від бренду – привід ближче познайомитись з українськими виробниками, які виготовляють якісні і смачні продукти, – заявляють у компанії.

В АТБ (мережа, яка працює на півночі Хмельниччини) допродують залишки продукції, викупленої до 4 січня і співпрацю не продовжують.

З 4.01.2023 закупівля продукції цього бренду зупинена. Якщо щось на полках ви ще можете побачити, то це допродаж залишків, які були викуплені нашою мережею.”

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.