З початку 2021 року Шепетівчани 60 разів порушували карантин
Починаючи з 2021 року, правоохоронці написали 60 протоколів на жителів Шепетівщини, які порушили умови карантину. Найбільше було складено протоколів на мешканців регіону, які не вдягали маски у громадських місцях.
Від 8 січня, коли розпочався лок...









