Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Частині абітурієнтів анулюють результати НМТ

Частині абітурієнтів анулюють результати НМТ

Частині абітурієнтів анулюють результати НМТ

Через академічну недоброчесність частина абітурієнтів цього року не зможе вступити до ВНЗ, позаяк їх результати НМТ анулюють. Деталі – у матеріалі.

В Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО) повідомили: частині тих, хто цьогоріч складає НМТ, результати іспиту анулюють.

Причиною стала академічна недоброчесність. Під час першої зміни НМТ, 12 червня, з’явилося відео, де замість учасника, що знаходився в екзаменаційному центрі, складала тест стороння особа вдома.

Це неприпустима ситуація, щодо якої ми вживаємо негайних заходів. По-перше, всі ІР-адреси, з яких здійснювалися входи в систему, зафіксовані, тож упродовж певного часу ми знайдемо того, хто намагався “обдурити систему”. Результати такої особи/ таких осіб будуть анульовані, а отже, використати їх для вступу не буде змоги. По-друге, ми працюємо над технічним обмеженням доступу до платформи сторонніх осіб, – зазначають у центрі.

Перевірку входу в систему було передбачено, однак під час першої зміни 12 червня через технічні збої вона не працювала належним чином. Станом на зараз ситуацію виправляють.

По-третє, ми просимо інструкторів у тимчасових екзаменаційних центрах бути пильнішими. Оскільки одночасно над виконанням того самого тесту не можуть працювати дві особи з різних місць, у тимчасовому центрі неодмінно буде учасник/ учасниця, який/ яка не працює в тестувальнику, якщо замість нього хтось намагається виконувати цей тест з іншого місця. Тож, спостерігайте за учасниками та за їхніми екранами для запобігання зловживанням. Укотре закликаємо вступників не намагатися скористатися недоброчесними схемами: ви ризикуєте своїм майбутнім, забираючи в себе шанс на вступ до закладу вищої освіти, – наголошують у центрі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.