Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Чому липень є знаковим для історії ХАЕС

Чому липень є знаковим для історії ХАЕС

Чому липень є знаковим для історії ХАЕС

Сорок років тому, у 1981-му, розпочали бетонування основи під реакторне відділення Хмельницької атомної електростанції. Це сталось 7 липня.

До жовтня на атомці заллють перший куб бетону, у нього вкладуть символічну капсулу часу із повідомленням для нащадків. Це стало справжнім святом для будівельників: заливку робили під звуки оркестру та привітання.

У 2004 році 2 липня о 14 год. 20 хв. 1-й енергоблок Хмельницької АЕС виробив 100 млрд. кВтг електроенергії з початку експлуатації.

Того ж року, після погодження профільної комісії, розпочали етап фізичного пуску другого енергоблоку. За рік, 21 липня 2005 року, вийшло розпорядження Кабміну про підготовчі заходи щодо будівництва енергоблоків № 3 та №4.

Також за темою: Білогір’ю – 580 років: як змінювались Ляхівці впродовж історії

13 липня на Хмельницькій АЕС відбулось засідання Державної приймальної комісії з прийняття в експлуатацію енергоблока № 2 ХАЕС. Липень – на Хмельницькій АЕС розпочався етап фізичного пуску енергоблока № 2.

У липні 2013 на базі ХАЕС відкрили офіс представництва Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують атомні електростанції (ВАО АЕС).

На зображенні може бути: 19 людей та люди стоять

Джерело: Пресслужба ХАЕС

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.