П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Чому у сусідній з Нетішинською громаді до вірян приїздила поліція

Чому у сусідній з Нетішинською громаді до вірян приїздила поліція

Чому у сусідній з Нетішинською громаді до вірян приїздила поліція

Понад рік у Хорові, що на Острожчині, триває протистояння між вірянами УПЦ та ПЦУ. Цієї п’ятниці, 9 вересня, вірян розбороняла поліція.

Поліція та медики приїздили до місцевої Петро-Павлівської церкви у селі Хорів. За святиню віряни ПЦУ та УПЦ моспатріархату сперечаються понад рік. Прихожани вирішили перейти до юрисдикції ПЦУ, але настоятель та невелика група людей лишилися вірними моспатріархату, – передають Рівненські новини.

Відповідно, майно громади разом із приміщенням храму також мало б перейти до ПЦУ. Сьогодні представники ПЦУ прийшли на територію церкви з вимогою до УПЦ МП звільнити територію храму, а також вимагають від священника московського патріархату звільнити житловий будинок, який належить громаді.

У сутичку втрутилися правоохоронці, на місці працювали медики. Як повідомляють рівненські колеги, на момент написання матеріалу конфлікт вдалося врегулювати, але, припускають, ненадовго:

Після тривалих перемовин конфлікт вдалося загасити. Однак, чи надовго? Нікому не відомо…Адже протистояння між вірянами у Хорові триває вже більше року.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.