П’ятниця, 12 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Де на Шепетівщині можна пройти безкоштовну реабілітацію

Де на Шепетівщині можна пройти безкоштовну реабілітацію

Де на Шепетівщині можна пройти безкоштовну реабілітацію

В Україні розширили Програму медичних гарантій: дорослі та діти можуть отримувати реабілітаційну допомогу у стаціонарних та амбулаторних умовах. Що включають ці пакети послуг і де на Хмельниччині та у Шепетівському районі можна пройти безкоштовну реабілітацію.

Джерело: МОЗ

У Міністерстві охорони здоров’я України повідомили, що до переліку безоплатних медичних послуг, які українці отримують у рамках Програми медичних гарантій, додали ще два пакети: «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям у стаціонарних умовах» та «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах».

Також удосконалили вимоги із надання реабілітаційної допомоги в гострому реабілітаційному періоді.

Наприклад, коли у людини стався інсульт, вона починає отримувати реабілітацію в межах пріоритетного пакета медичної допомоги у разі інсульту, який включає також і реабілітаційну складову.

Загалом по Україні за цими двома пакетами на 2023 рік уклали контракти із НСЗУ 396 закладів охорони здоров’я.

  • 244 – за пакетом «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям у стаціонарних умовах»
  • 386 – за пакетом «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах».

За інформацією, оприлюдненою на офіційному сайті НСЗУ, за цими у Хмельницькій області 7 медзакладів уклали договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій. З них – 1 у Шепетівському районі.

Старокостянтинівська багатопрофільна лікарняРеабілітаційна допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах. Реабілітаційна допомога дорослим і дітям в амбулаторних умовах.
Хмельницька міська дитяча лікарняРеабілітаційна допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах. Реабілітаційна допомога дорослим і дітям в амбулаторних умовах.
Хмельницька міська лікарняРеабілітаційна допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах
Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війниРеабілітаційна допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах. Реабілітаційна допомога дорослим і дітям в амбулаторних умовах.
Спеціалізована медико-санітарна частина м. НетішинРеабілітаційна допомога дорослим і дітям у стаціонарних умовах. Реабілітаційна допомога дорослим і дітям в амбулаторних умовах.
Хмельницький міський лікувально-діагностичний центрРеабілітаційна допомога дорослим і дітям у амбулаторних умовах
Товариство з обмеженою відповідальністю “Сіліцея-сіті+” (м. Шепетівка)Реабілітаційна допомога дорослим і дітям у амбулаторних умовах

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.