П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Депутатський корпус Плужненської громади зібрався на пленарне засідання

Депутатський корпус Плужненської громади зібрався на пленарне засідання

Депутатський корпус Плужненської громади зібрався на пленарне засідання

У Плужненській громаді відбулося пленарне засідання позачергової двадцять сьомої сесії сільської ради восьмого скликання. Головував під час засідання сільський голова Віталій Мартинюк.

У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради та заступник сільського голови Людмила Лужецька. Сесійному зібранню передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані питання порядку денного, – зазначили у Плужненській сільській раді.

Зокрема в ході засідання депутати розглянули питання щодо бюджету на 2022 рік та вступу до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

Також обговорили та затвердили оплату за харчування та навчання в закладах освіти. Затвердили маршрути шкільних автобусів. Не оминули питання щодо оптимізації мережі закладів освіти комунальної власності Плужненської  сільської  ради на 2022/2023 роки, – додають у сільській раді.

Порушували й питання про передачу у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.