Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Славуті продали приміщення «російського» банку за понад 6 мільйонів гривень

У Славуті продали приміщення «російського» банку за понад 6 мільйонів гривень

У Славуті продали приміщення «російського» банку за понад 6 мільйонів гривень

У Славуті Фонд гарантування вкладів фізичних осіб провів аукціон з продажу будівлі колишнього «Промінвестбанку». За результатами аукціону, вартість нерухомості склала 6,2 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті «Прозорро. Продажі».

Відбувся продаж будівлі загальною площею 820,8 квадратних метра. Крім того, разом з будівлею продавався гараж площею 21,1 квадратних метра, кондиціонери та сейфи, – йдеться в документах.

Серед умов продажу були такі, що потенційним покупцем не могла бути російська федерація або особи, пов’язані з державою-агресором, у тому числі, громадяни російської федерації, крім тих, що проживають на території України на законних підставах. Обмеження також стосувалися і юридичних осіб, в яких частка власників, пов’язаних з рф, становить 10 відсотків або більше.

За придбання активу боролися три учасники: ТОВ «Веллард», ФОП Павлійчук Олег Анатолійович, ТОВ «Полісся-2019». Стартова ціна аукціону була 4 мільйони гривень, – зазначається в документах.

Переможцем стало ТОВ «Полісся-2019», яке запропонувало придбати нерухомість за 6,2 мільйона гривень, тобто в півтора рази дорожче від стартової ціни. Відзначимо, що засновником та директором ТОВ «Полісся-2019» з Хмельницького є Сергій Білоус. Він є власником багатьох медичних та фармацевтичних підприємств. 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.