П’ятниця, 9 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Діти і війна: учениця з Плужненщини розповіла на Всеукраїнській конференції про долю дівчинки-переселенки

Діти і війна: учениця з Плужненщини розповіла на Всеукраїнській конференції про долю дівчинки-переселенки

Діти і війна: учениця з Плужненщини розповіла на Всеукраїнській конференції про долю дівчинки-переселенки

Учениця 11 класу Плужненського ліцею імені Бортника Р. Й. Плужненської сільської ради Ковальчук Діана стала учасницею Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді. На ній було представлено 71 дитячу роботу із 17 областей України.

– Метою конференції було розповісти та показати правду про війну очима дітей. У результаті, матеріали розповідей зібрані у нещодавно виданому збірнику «Діти і війна: сучасний вимір», – розповідає керівник учениці Васильчук З. М.

Одинадцятикласниця підготувала на конференцію публіцистичну розповідь про дівчину з Нової Каховки Єфімчук Діану, яка пережила перші дні війни, окупацію та переїзд з окупованої території в Плужне, що на Шепетівщині.

За активну участь у роботі конференції Діану нагороджено грамотою та одним примірником збірника, де вміщено її розповідь «Сильна духом всупереч обставинам», – зазначають у Плужненській сільській раді.

Також відзначена подякою Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді вчительку історії та творчого керівника учениці Васильчук З. М.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.