Середа, 23 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » На Ізяславщині позбуваються «старих» дерев

На Ізяславщині позбуваються «старих» дерев

На Ізяславщині позбуваються «старих» дерев

Попри війну та напружену ситуацію в країні, на території Ізяславщини активно триває процес санітарної обрізки, вирубки і викорчовування дерев. Їх перелік визначено спеціалізованою комісією з обстеження зелених насаджень, що підлягають зрізанню.

Такі роботи виконуються з метою забезпечення безпеки руху автотранспорту та омолодження зелених насаджень, а також благоустрою. Наразі працівники КП «Житлокомунсервіс» проводять відповідні роботи на територіях сільських населених пунктів, – зазначили в Ізяславській міській раді.

Після здійснення даних заходів дерева розвиваються з новою силою і стають безпечною окрасою населеного пункту. І, найголовніше, це дає можливість дереву протистояти буревію та шквальним вітрам, які останнім часом почастішали.

– На території Ізяславської територіальної громади є чимало аварійних та застарілих дерев, що загрожують життю та здоров’ю мешканців. Найбільш аварійно небезпечними насадженнями є дерева, які висаджувалися ще в далеких 50-80-тих роках. Та й дерева, які висаджені як лісозахисні смуги автошляхів, комунальники Ізяславщини не можуть видаляти, оскільки вони знаходяться на балансі ДП «Хмельницька обласна служба місцевих доріг», – додають у міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.