Понеділок, 26 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Для того, аби наздогнати темпи щеплень, медикам необхідно вакцинувати по півтора Шепетівських райони на добу

Для того, аби наздогнати темпи щеплень, медикам необхідно вакцинувати по півтора Шепетівських райони на добу

Для того, аби наздогнати темпи щеплень, медикам необхідно вакцинувати по півтора Шепетівських райони на добу

Аби до кінця 2021 року зробити щеплення від COVID-19 принаймні 70% населення України, медикам необхідно без вихідних на добу вакцинувати близко 270 тисяч людей, заявив глава МОЗ Максим Степанов.

Чи можемо ми це зробити? Звичайно, – сказав Степанов на засіданні Уряду 7 квітня, – тільки у тому випадку, коли до цього процесу будуть долучені всі рівні державного управління.

Це стосується, уточнив очільник МОЗ, голів самоврядування обласного та локального рівнів.

Тим часом, у Шепетівському районі вакциновано менше 3 тисяч людей, а загалом по області лише 0,92% населення. Хоча, в загальній статистиці регіону динаміка вакцинації зростає.

Всього щеплено 800 пацієнтів, залишків вакцини 300, – говорить головний лікар Шепетівського ЦПМСД Андрій Нечипорук, – закінчується вакцинація категоріям 2-ого та 3-ого етапу. Далі має бути наступна поставка вакцини. Поки всі бажаючи проводять реєстрацію на вакцинацію у своїх сімейних лікарів, через програму Дія, через портал МОЗ.

Серед тих, хто зробив собі таке щеплення, шепетівчанин Руслан Шевчук. На вакцинацію пішли вдвох із дружиною. Говорить, щеплення вирішили зробити, аби не хворіти та, в цілому, аби пандемія скінчилась швидше.

Ввечері, після вакцинації з‘явилась температура, – пригадує свої симптоми Руслан, – наступного дня боліла трохи голова, не критично, навіть не пив нічого від болю. Трохи боліло місце уколу при навантаженні руки. 

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні
фото: фб-профіль Руслана Шевчука

Зараз негативних симптомів немає, говорить Руслан. Із подібною мотивацією вакцинувалась і шепетівчанка Яна Бичківська. Дівчина говорить, розуміє, що ризик захворіти завжди є, проте зробивши щеплення ми можемо зарадити погіршенню ситуації із пандемією.

У мене не було боязні до якоїсь конкретної вакцини. Ковішилд — погано, чекаємо Пфайзер… ні. Якщо ці вакцини існують, отже вони дієві. Хоч, як медик, я — перша категорія, яку мають вакцинувати, я — медик приватної практики. От тут виявився нюанс. Оскільки, ЦРЛ в свої списки мене не подасть, то довелось реєструватися самостійно. Реєструвалась через додаток «Дія». Графи «медичний працівник» не було, тому, як би не було смішно, обрала «народний депутат», – жартує Яна. – За кілька днів зателефонували і запропонували день і час, коли можна отримати щеплення.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні
фото: фб-профіль Яни Бичківської

Зараз на Шепетівщині триває перша хвиля вакцинації, усіх тих, хто вже зробив щеплення мають повторно вакцинувати вже за 90 днів. Усі пункти щеплень у районі працюють без вихідних.

Також за темою:

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.