Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Пенсіонери Славути можуть викликати “майстра на годину”

Пенсіонери Славути можуть викликати “майстра на годину”

Пенсіонери Славути можуть викликати “майстра на годину”

Вже більше місяця у Славуті функціонує спеціальна громадська послуга «натуральної допомоги», або «майстер на годину». Пенсіонери можуть отримати кваліфіковану допомогу спеціаліста на присадибній ділянці, а також у своєму помешканні.

Послугу надає комунальна установа «Славутський територіальний центр соціального обслуговування» для громадян міста, які обслуговуються комунальною установою, а саме:

  • самотнім пенсіонерам;
  • особам з інвалідністю I-II групи, які потребують сторонньої допомоги;
  • сім’ям загиблих учасників Антитерористичних операцій, учасників ООС.

Однією з головних проблем наших підопічних є не досить благополучні умови для життя. Брак коштів не дозволяє викликати майстрів, а фізична слабкість чи відсутність потрібних навичок унеможливлює робити ремонт самотужки. Саме в таких ситуаціях на допомогу приходить «майстер на годину», послуги якого безкоштовно надаються потребуючим з уразливих верст населення, – говорить завідувачка відділення денного перебування та адресної допомоги Наталія Юрчук.

«Майстер на годину» допоможе громадянам відремонтувати сантехніку, перенести важкі вантажі, розчистити територію від снігу та прибрати подвір’я.

Крім того, ця послуга може допомогти й в інших ситуаціях. У Славутській громаді повідомляють, що в них є жителі, які не можуть самостійно вийти з дому, саме тому волонтери будуть надавати й інші послуги одразу вдома (наприклад, стрижку).

Щоб отримати таку послугу необхідно звертатися за адресою: вул. Ярослава Мудрого, буд. 47, м. Славута або за телефоном у Славуті 7-17-06, 7-33-54.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.