П’ятниця, 28 Січня
Shadow
Головна » Новини » » До Дня народження Полонного презентували кліп дитячого гімну міста та ексклюзивний полонський рушник

До Дня народження Полонного презентували кліп дитячого гімну міста та ексклюзивний полонський рушник

До Дня народження Полонного презентували кліп дитячого гімну міста та ексклюзивний полонський рушник

Учора, 21 серпня, одне з найдавніших міст району – Полонне – відсвяткувало свої 1025 років. До цієї дати в місті запланували безліч атракцій. Серед них – наукові, мистецькі, культурні, спортивні та розваги для дітей.

Ранок у місті розпочали спільною молитвою. У костелі зібрались полончани та гості міста, аби разом помолитись за здоров’я та процвітання громади.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі та пам’ятник
фото: фб-профіль Парафії св. Анни

Привітати полончан приїхала делегація із міста-побратима П’ясечне (Польща), спільно обидві громади підписали меморандум про співпрацю. Також завітали делегації з сусідніх міст району.

Місцеві майстрині до цього дня виконали ексклюзивний вишитий рушник з авторським малюнком. Його Наталя Кубельська та Валентина Кичун-Карпюк вишивали майже півроку. Оберіг має довжину 2,5 метра.

На рушникові вишили 13 квіток, адже в нас у громаді 12 старостинських округів та Полонне. Зверху розташвані птахи, як символ миру, – розповіла в інтерв’ю нашому виданню Валентина.

Ще одним із особливих подарунків до святкування став кліп дитячого гімну міста.

– Разом з Полонськими вокальними колективами «Viva» та «Співограй», переможцями конкурсу «Подарунок місту до 1025-ї річниці м.Полонне», даруємо Гімн усім, хто цінує дитячий талант та творчість полонських митців, хто любить своє місто! – написав полончанин Віталій Головня.

Трихвилинне відео за участі вокалістів та вокалісток ансамблів демонструє найкращі локації старовинного міста: меморіали, площі та алеї, костел Святої Анни.

Завершилось святкування випалюванням «Духа Хо» та концертом.

Приєднуємось до вітань, бажаємо Полонному розвитку та процвітання. Яскравих перспектив та зміцнення громади!

Головне фото: Новини Полонщини

Популярні пости