Субота, 10 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » До дня народження рідного міста полончанка вишиває рушник-символ

До дня народження рідного міста полончанка вишиває рушник-символ

До дня народження рідного міста полончанка вишиває рушник-символ

Вишиваний рушник довжиною у 2,5 метри та з авторським малюнком до 1025 річниці Полонного створює місцева майстриня Валентина Кичун-Карпюк.

Також за темою: Юна шепетівчанка створює круті анімації

Жінка вишиває близько десяти років у декількох техніках: хрестик, бісер, хардангер, лиштва, низь, рушникові заповнення. Саме останньою і планує виконати “іменинного” рушника.

– Хотілося, щоб він був нашим і неповторним, – говорить майстриня. – Спочатку порадилась із знаними вишивальницями, щоб дізнатись всі канони. Це не обрядовий рушник, тож якихось певних канонів немає.

На заклик про допомогу відгукнулись журналістка, авторка та педагогиня Олена Безносюк та художниця й скульпторка Наталія Куберська.

– Власне, так втрьох розпочали обговорення, – розповідає Валентина. – Ескіз намалювала Наталя. Буде 13 квіток, адже в нас у громаді 12 старостинських округів та Полонне. Ще зверху рушника будуть птахи, як символ миру. В процесі роботи видозмінювалася колористика.

На зображенні може бути: у приміщенні
Немає опису світлини.

Поки-що до процесу вишивання долучилась моя колега Мальчук Наталя, проте, трішки. Вона живе в Полонному, а я в селі. Тому годинку вдалось вдвох повишивати. Наразі, на превеликий жаль , немає більше охочих, – коментує майстриня.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та у приміщенні

Долучитись до створення рушника можуть усі охочі.

Фото: фб профіль героїні

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.