Четвер, 28 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » До цифрової платформи підключать 60 шкіл Хмельниччини

До цифрової платформи підключать 60 шкіл Хмельниччини

До цифрової платформи підключать 60 шкіл Хмельниччини

Днями на Хмельниччині презентували цифрову платформу «HUMAN Школа». 60 шкіл Хмельниччини долучиться до цифровізації загальноукраїнської системи освіти.

Цифровізація шкіл реалізовується в рамках регіональної програми «Цифрова трансформація Хмельниччини» на 2021 – 2023 роки, на яку з обласного бюджету виділено 2,3 мільйона гривень.

Для участі у проєкті було обрано 60 шкіл зі всіх громад області, які відзначилися ініціативністю та використанням сучасних електронних платформ.

На сьогодні вже в Україні долучено до цифрової платформи 1800 шкіл. У нас поки що 60, але ми ставимо собі за мету, що всі заклади повної середньої освіти Хмельниччини обов’язково будуть долучені до цієї платформи, – зазначає Євгеній Липовенко, радник голови Хмельницької облдержадміністрації з питань цифрового розвитку.

Система охоплює всіх учасників освітнього процесу, забезпечуючи їх окремими кабінетами для кожної ролі: адміністратор, вчитель, учень, батьки.

Також вона дає можливість створювати онлайн-уроки, вести електронні журнали та електронні щоденники, проводити контроль знань за допомогою тестування, спілкуватися у внутрішньошкільний мережі, видавати та здавати домашні завдання тощо.

За допомогою системи батьки та учні зможуть відстежувати оцінки, а управління освіти – позитивну динаміку навчання та впливати на неї.

Нагадаємо, що платформа розпочала функціонувати з 2018 року. За цей час до системи було приєднано понад 1800 комунальних та приватних навчальних закладів зі всієї України.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.