Субота, 16 Жовтня
Shadow
Головна » Актуально » » «Війна за дитину» на Шепетівщині: з ким залишиться малолітній син

«Війна за дитину» на Шепетівщині: з ким залишиться малолітній син

«Війна за дитину» на Шепетівщині: з ким залишиться малолітній син

У позові до колишнього чоловіка жінка просила відібрати в нього їх малолітнього сина та передати їй, а також стягнути з відповідача 50 тисяч гривень моральної шкоди.

В результаті Хмельницький апеляційний суд підтримав рішення Шепетівського міськрайонного суду про відібрання малолітнього сина у батька, який незаконно його утримує, та передачу дитини матері.

– У 2018 році ми з відповідачем розлучилися. Місцем проживання двох наших малолітніх дітей Шепетівський суд визначив зі мною, матір’ю, у місті Рівне. Проте батько, всупереч рішенню, продовжує незаконно утримувати в себе сина, – зазначила позивачка.

Нагадаємо, що Шепетівський міськрайсуд частково задовольнив позов жінки, ухваливши рішення щодо проживання дитини з матір’ю та стягнув на її користь 5 тисяч гривень моральної шкоди. Однак, чоловік оскаржив це рішення до Хмельницького апеляційного суду, та думка суддівської колегії була іншою.

Свідоме ухилення відповідача від виконання судового рішення про визначення місця проживання дитини свідчить, що він не є законослухняним членом суспільства і як батько не діє в інтересах своєї дитини. Позаяк малолітній хлопчик наразі позбавлений материнської любові, турботи, виховання, піклування, догляду та духовного зв’язку з матір’ю, – повідомили в пресслужбі ХАС.

Також суд зазначив, що позивачка на час пологів в іншому місті добровільно залишила сина з батьком у Шепетівці, де вони мешкали до розлучення. І на той час не було висновків органу опіки та піклування та рішення суду щодо визначення місця проживання дитини.

У результаті судової тяганини, малолітній син позивачки буде проживати з нею. Однак, марального відшкодування у розмірі 50 тисяч гривень жінка не отримає.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.