Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » До уваги футбольних команд Шепетівського району

До уваги футбольних команд Шепетівського району

До уваги футбольних команд Шепетівського району

Перед стартом нового сезону Хмельницька обласна асоціація футболу зробила оголошення. Воно стосується усіх аматорських команд регіону.

Команд просять надати інформацію про своє бажання та змогу взяти участь у чемпіонаті області з футболу 2022 року.

Прохання до представників команд Хмельницької області, які бажають і мають можливість взяти участь у чемпіонаті Хмельницької області з футболу 2022 року, дати попередньо підтвердження за тел.: 095 348 06 36 (Віктор), або написавши на поштову скриньку ХОАФ – khmeloff@ukr.net

Таке ж прохання висловлюють і до команд, які хочуть взяти участь у районних чемпіонатах. Вони відбуватимуться у Хмельницькому, Кам’янець-Подільському та Шепетівському районах нашої області.

Інформація потрібна для розуміння формування попереднього формату та поділу команд по лігах (групах) й складання базового календаря, – пояснюють у ХОАФ.

Раніше команда ФК “Агробізнес” оголосила, що цьогоріч вони пропускають футбольний сезон. Футбольні клуби чи команди Шепетівського району наразі таких заяв не оприлюднювали. Минулого року наші футболісти у сезоні показали гарний результат, а дві із них увійшли до переліку кращих регіону

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.