П’ятниця, 18 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » В Україні діятиме заборона колекторам стягувати борги з військових

В Україні діятиме заборона колекторам стягувати борги з військових

В Україні діятиме заборона колекторам стягувати борги з військових

Учора, 28 липня, у Верховній Раді у другому читанні нардепи ухвалили законопроєкт №7414. Він передбчає на час воєнного стану та впродовж півроку після його завершення заборону колекторам стягувати борги з військових. Про деталі у своєму телеграм-каналі розповіла Олена Шуляк, голова партії “Слуга народу”.

Як повідомила Шуляк, діятиме заборона на те, аби кредитодавці та колекторські компанії стягували борги із споживчого кредитування. Триватиме це на час воєнного стану та 6 місяців після його припинення чи скасування.

Не можна буде більше турбувати наших захисників і надсилати текстові, голосові та інші повідомлення. Стосуватиметься заборона військовослужбовців і членів їхніх сімей, близьких осіб, представників, спадкоємців, поручителів, майнових поручителів та третіх осіб. Це дозволить нашим бійцям спокійно виконувати своє завдання із захисту України та кожного з нас.

Стосується нововведення:

  • військовослужбовців ЗСУ, інших військових формувань та правоохоронних органів спецпризначення, Державної спецслужби транспорту, Державної служби спецзв’язку та захисту інформації України, які проходять військову службу на території України, і військовослужбовців зазначених вище військових формувань та правоохоронних органів – громадян України, які виконують військовий обов’язок за межами України;
  • військовослужбовців, які стали особами з інвалідністю;
  • військовозобов’язаних та резервістів;
  • членів добровольчих формувань територіальних громад.

Для того, аби припинити свою взаємодію з кредитором чи колектором, позичальник, який належить до однієї з зазначених категорій, має повідомити про свою належність до однієї з цих категорій.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.