Неділя, 3 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Досвід: шепетівський “ФронтМед” про роботу та соціальні ініціативи

Досвід: шепетівський “ФронтМед” про роботу та соціальні ініціативи

Досвід: шепетівський “ФронтМед” про роботу та соціальні ініціативи

Мед, горіхи та фрукти – ключові складові натуральних солодощів, які виробляє соціальне підприємство “ФронтМед”, що в Шепетівці. Про те, як вплинула на їх роботу війна, в яких умовах працюють сьогодні та які плани окреслюють на майбутнє, говорили із керівницею підприємства Оленою Груздо.

Горішок до горішка, сертифіковані інгредієнти, секретні (жартують, що журналістам точно не розкажуть) рецептури і неймовірна любов – так тут продукують десерти бренду “ФронтМед”.

– Ми виготовляємо лінійки крем-медів, медів із горіхами та фруктами, пастилу, фріпси, вітамінні чаї та свічки із вощини, – каже Олена Груздо. – Найпопулярнішими десертами серед наших клієнтів є незмінні: крем-мед “Нутелла”, горіхове асорті та асорті пастили.

У 2022-у, як і в багатьох колективах, відбулися суттєві зміни. Тому розливають “солодке сонце” та фасують у баночки “щастя” зараз ті, хто у Шепетівці знайшов другу домівку. У кожного та кожної тут, каже Олена, своя непроста історія. Вона й сама з родиною переїхала до Шепетівки після повномасштабного вторгнення.

Зараз на підприємстві працює 8 людей, семеро із них – ВПО із регіонів, де тривають бойові дії, або тих населених пунктів, що нещодавно деокупували і майже у кожної чоловік чи син – військовий, що зараз на передовій, – розповідає Олена.

Тому, крім поточної роботи, їм особливо щемко було доєднатися до міжнародного проєкту “Волонтерське тепло – українським Героям”. Його в Україні реалізують у партнерстві Благодійного фонду Олександра Співака, швейцарської Асоціації «Ukraine Hilfe Graubünden», соціального підприємства «ФронтМед», благодійного фонду «Зміцнення громад», десятків благодійників та благодійниць, які в’яжуть, печуть, готують.

До гостинців Захисникам та Захисницям докладають теплі речі, смаколики, дитячі листи і малюнки, обереги, ліки, засоби гігієни тощо.

Загалом, наше підприємство виготовило 316 подарункових наборів, які разом з малюнками дітей та іншими важливими речами вже поїхали на передові позиції до наших Героїв та Героїнь, – каже Олена.

Ця акція – не єдина соціальна місія, яку реалізує “ФронтМед”. Вони провели конкурс дитячої творчості. Найкращі роботи конкурсу не лише принесли своїм авторам та авторкам солодкі подарунки, а й стануть таким же солодким доповненням до подарункових наборів бренду.

Ці малюнки ми плануємо умістити на чохли наших подарункових наборів і таким чином популяризувати творчість наших юних митців та мисткинь, – додає Олена.

Як зазначають на підприємстві, вони пропрацьовують не лише творчі, а й економічні плани.

– Уже пишемо ґрант для проєкту “єРобота”, – додає очільниця підприємства. – Плануємо розширити виробництво та створити нові робочі місця.

Олена Груздо впевнена, на “ФронтМеді” всім серцем вірять у нашу швидку Перемогу і вже працюють над розвитком “солодкого” успіху українського соціального підприємництва.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.