П’ятниця, 28 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Дотримання карантинних вимог на Хмельниччині: лише за добу виявили 70 порушень

Дотримання карантинних вимог на Хмельниччині: лише за добу виявили 70 порушень

Дотримання карантинних вимог на Хмельниччині: лише за добу виявили 70 порушень

Наразі Хмельниччина перебуває у червоній карантинній зоні, тому в області діє ряд обмежень, за дотриманням яких стежать різні служби. Однак, лише за минулу добу складено 70 протоколів.

Упродовж 27 листопада працівниками Держпродспоживслужби охоплено контролем 122 суб’єкти господарювання на Хмельниччині, з них: 11 закладів громадського харчування, 51 об’єкт торгівлі продовольчими товарами, 28 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 10 агропродовольчих ринків та 22 інших об’єктів, –  зазначили у пресслужбі Хмельницької ОДА.

Крім того, у ході перевірок виявлено порушення на 13 об’єктах, надано 13 пропозицій щодо їх усунення, передано 11 інформацій для реагування в органи місцевого самоврядування, проведено 122 профілактичні бесіди з суб’єктами господарювання, передано 6 інформацій для реагування до підрозділів ГУ Національної поліції.

– Просимо всіх мешканців Хмельниччини дотримуватися карантинних вимог, оскільки епідеміологічна ситуація в області залишаються складною. Станом на 28 листопада в Хмельницькій області зареєстровано 137314 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них: 7889 – діти, 5781 – медпрацівники. Виявлено 408 нових випадків захворювання: 271 – Хмельницький район, 52 – Шепетівський район, 85 – Кам’янець-Подільський район, – зауважили в Хмельницькій ОДА.

Популярні пости