Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » ДП «Ізяславський лісгосп» розпочинає продаж ялинок та сосен до новорічних свят

ДП «Ізяславський лісгосп» розпочинає продаж ялинок та сосен до новорічних свят

ДП «Ізяславський лісгосп» розпочинає продаж ялинок та сосен до новорічних свят

Хмельничани та всі охочі вже можуть придбати для своєї домівки новорічну красуню – офіційно і за відносно невеликі кошти. ДП «Ізяславський лісгосп» розмістив оголошення про початок торгівлі ялинками і соснами на офіційному сайті

Громадяни можуть купувати ялинки одразу в конторах лісництв ДП «Ізяславський лісгосп». Окрім того, підприємство організовує роздрібну торгівлю ялинками безпосередньо у магазині «Лісовичок», який знаходиться за адресою: м. Ізяслав, вул. Михельська, 32. Продаж ялинок та сосен проводиться за відпускними цінами, – зазначено у повідомленні.

Разом з тим, лісова охорона ДП «Ізяславський лісгосп» застерігає населення від самовільних рубок новорічних та різдвяних красунь.

Саме з метою виявлення подібних фактів напередодні новорічних та різдвяних свят ДП «Ізяславський лісгосп» посилено охороняє лісові насадження, спільно з правоохоронними органами проводить рейди. Винних у несанкціонованому вирубуванні та продажі новорічних красунь буде притягнуто до відповідальності, відповідно до чинного законодавства,- зазначають у лісгоспі.

Цього року ДП «Ізяславський лісгосп» запланувало реалізувати близько 1000 новорічних ялинок та сосен. Зазначимо, що вирощені дерева, заплановані для реалізації, вирубуються на спеціальних плантаціях. Такі методи запроваджені з метою зменшення шкоди для навколишнього середовища.

Новорічні ялинки будуть маркуватися спеціальними уніфікованими засобами – пластмасовими бирками-стяжками. Ці засоби розриваються при спробі їх зняття і тим самим унеможливлюється їх повторне використання, – додали у лісгоспі.

Спеціальні уніфіковані засоби містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих-код, який заноситься у Систему електронного обліку деревини. Також у Систему ЕОД вносяться дані щодо постачальника, його підпорядкованості і форми власності.

Перевірка походження ялинки відбувається шляхом введення номера з уніфікованого засобу, який прикріплений до ялинки, на сайті OPEN.UKRFOREST.COM. У випадку, якщо інформація на сайті відсутня, це може свідчити про сумнівне походження ялинки.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.