Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Наступного року Шепетівський ЦПМСД розширить спектр медичних послуг

Наступного року Шепетівський ЦПМСД розширить спектр медичних послуг

Наступного року Шепетівський ЦПМСД розширить спектр медичних послуг

Шепетівський ЦПМСД надає медичні послуги майже 69 тисячам жителів із п’яти громад Шепетівського району – дорослим та дітям.

Наступного року у закладі анонсують розширення обсягу медпослуг, які можуть надавати в амбулаторіях закладу. У 2022 році у центрі укладуть контракт із Національною службою здоров’я України на 5 пакетів медичних послуг. Йдеться про:

  • первинну медичну допомогу;
  • мобільну паліативну допомогу;
  • вакцинацію проти гострої респіраторної хвороби COVID-19;
  • профілактику, діагностику, лікування та реабілітацію в амбулаторних умовах;
  • супровід та лікування дорослих та дітей, хворих на туберкульоз на первинному рівні медичної допомоги.

– Це найбільший обсяг послуг на первинному рівні медичної допомоги серед закладів області! Для цього проведено закупівлі відповідного обладнання, проведене навчання персоналу, забезпечено навіть можливість сурдоперекладу за необхідності, – коментує головний лікар центру Андрій Нечипорук.

Також у планах, згідно з Указом Президента України, введення доплати за престижність лікарям та медичним сестрам амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

– У проєкті також – відкриття нової амбулаторії ЗПСМ у центрі міста для обслуговування наших маленьких пацієнтів. Я дякую колективу за титанічну роботу над покращенням якості медичної допомоги! Окрім цього, вперше наш заклад отримав таку суттєву допомогу від Шепетівської міської ТГ та від інших громад! Ми всі разом працюємо для наших пацієнтів! – підсумовує Андрій Нечипорук.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.