Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Дружини російських військових закликають їх вбивати та катувати українських дітей

Дружини російських військових закликають їх вбивати та катувати українських дітей

Дружини російських військових закликають їх вбивати та катувати українських дітей

Деякі «мирні мешканці» росії закликають своїх солдатів вбивати та катувати українських дітей. Зокрема такий заклик прозвучав від дружини російського військового під час телефонної розмови з ним. Докази такого звірства опублікувала Служба безпеки України.

Перехоплення цієї розмови СБУ зробила біля Харкова. На ній російський військовий розмовляє зі своєю дружиною, яка живе в одному з прикордонних російських міст, куди загарбники насильно вивозять українців. Жінку обурило, що українські діти відмовилися малювати символіку до дня перемоги. У розмові вона сказала, що «поперебивала їх всіх нах*р», бо «з них повиростають нацики», і додала, що не розуміє, чому путін закликає українців їхати в росію.

Я би їм наркотики вколола, якщо б працювала, дивилась би їм в очі і сказала би: “здыхайте, мучтесь”. Я би їм пі*ьки різала, зірки на спинах вирізала, і взагалі по вуху би кожен день відрізала, по пальцю, щоб їм боляче так було, – сказала дружина російського військового.

Нагадаємо, що від російської агресії в Україні вже загинули щонайменше 226 дітей. Однак, окрім вбивств, зґвалтувань та інших звірств, росіяни також вдаються і до інших методів знущань над дітьми. Зокрема під час евакуації цивільних з заводу «Азовсталь» у Маріуполі росіяни розлучили чотирирічну дівчинку з її мамою. Дівчинка прибула з евакуйованими до Запоріжжя, а її маму рашисти вивезли в невідомому напрямку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.