Понеділок, 26 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Не все так однозначно: у Білогірській громаді радяться чи перейменовувати вулиці

Не все так однозначно: у Білогірській громаді радяться чи перейменовувати вулиці

Не все так однозначно: у Білогірській громаді радяться чи перейменовувати вулиці

Гагаріна, Островського, Царська та інші вулиці у Білогірській громаді можуть змінити свої назви. Про те, чи варто це зробити, у громаді стартували обговорення.

Сім років тому 21 травня в Україні набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», який запустив в країні процес декомунізації.З того часу в Білогірській громаді вже перейменували 20 вулиць, щодо решти 5 оголосили громадське обговорення. Зокрема йдеться про:

  • вул. 1 травня, смт. Білогір’я;
  • вул. 8 Березня, смт. Білогір’я;
  • вул. Гагаріна, смт. Білогір’я;
  • вул. Островського, смт. Білогір’я;
  • вул. Царська, с. Йосипівці.

Як пояснюють у селищній раді, окремі з цих вулиць, на їх думку, мають неоднозначні назви, тому щодо доцільності вирішили порадитись з громадськістю.

За великим рахунком, 1 травня – Міжнародний день праці, який святкують у 143 країнах світу, 8 Березня – Міжнародний жіночий день, Юрій Гагарін, попри приналежність до Радянського Союзу, є історичною постаттю не лише в росії, а для всього світу. Оскільки рішення по перейменуванню вище казаних вулиць було і сім років тому неоднозначне, пропонуємо кожному мешканцю нашої громади взяти участь в громадському обговоренні та виразити свою позицію шляхом голосування, яке доступне за посиланням.

Онлайн-опитувальник містить п’ять (відповідно кількості вулиць) питань по два варіанти відповідей “так” чи “ні” на питання “Чи доцільно перейменувати …?”.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.