Четвер, 20 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Двоє громадян Азербайджану незаконно перебували на Хмельниччині

Двоє громадян Азербайджану незаконно перебували на Хмельниччині

Двоє громадян Азербайджану незаконно перебували на Хмельниччині

З 1 вересня до 1 жовтня працівники міграційної поліції Хмельниччини проводитимуть на території області комплекс профілактичних заходів, спрямованих на протидію нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері.

Метою таких профілактичних операцій є зниження кількості адміністративних та кримінальних правопорушень, які вчиняються іноземцями на території області.

У перший день практичного етапу цільових профілактичних заходів працівники відділу міграційної поліції ГУНП в Хмельницькій області спільно з колегами з Хмельницького районного управління поліції виявили двох порушників міграційного законодавства. Це були громадяни Азербайджану.

На обох правопорушників склали два протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) та ст. 205 (невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкції обох статтей передбачають накладення штрафу, – зазначають в управлінні державної міграційної служби в Хмельницькій області.

Профілактичні заходи на території Хмельницької області й надалі тривають.

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.