Середа, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Дистанційний вступ 2021. Як вступити абітурієнтам Шепетівського району

Дистанційний вступ 2021. Як вступити абітурієнтам Шепетівського району

Дистанційний вступ 2021. Як вступити абітурієнтам Шепетівського району

Цьогорічна вступна кампанія радикально відрізняється від минулорічних, адже в умовах карантину Міністерство освіти вирішило зробити вступ дистанційним. Розповідаємо всі деталі та нюанси для абітурієнтів.

Для пошуку конкурсних пропозицій на вступ ви маєте обрати регіон, в якому плануєте навчатись, заклад освіти, форму навчання та спеціальність. Після пошуку ви отримаєте перелік конкурсних пропозицій.

Для вступу на кожну спеціальність необхідно здавати ЗНО з чітко визначеного переліку предметів. Тому перед вибором майбутньої професії, ознайомтеся з предметами ЗНО, які необхідно подати для вступу. І, оскільки випускники вже зареєструвалися на ЗНО, вони повинні обирати спеціальності, на які потрібні ті предмети.

Нижче подаємо графік проведення ЗНО 2021 року:

Експерти повідомляють, що не варто обмежувати себе одним вищим закладом освіти, краще перестрахуватися і подати документи до кількох ВУЗів. Цього року абітурієнт може подати документи в електронному форматі. Також онлайн можна виконати й умови зарахування до вишів за допомогою кваліфікованого електронного підпису вступника. Це допоможе зменшити черги в приймальних комісіях.

Важливо! Вже з 1 липня абітурієнти зможуть створити електронний кабінет та завантажити до нього документи. А подати документи до закладів вищої освіти потрібно з 14 до 23 липня 2021 року.

Як порахувати свій конкурсний бал?

Абітурієнт, аби мати чітке бачення, куди саме він може вступати, повинен знати і розуміти формулу розрахунку конкурсного балу в 2021 році.

Для вступу для бакалавра (або магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування) після 11 класу конкурсний бал обраховується за формулою:

КБ = К1*П1+К2*П2+К3*П3+К4*А+К5*ОУ+К6*МЛ

  • П1, П2 – це оцінки ЗНО або вступних іспитів з першого та другого предметів;
  • П3 – це оцінка ЗНО, вступного іспиту з третього предмета або творчого конкурсу;
  • А – це середній бал документа про ПЗСО;
  • ОУ – це бал за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів закладу освіти у разі вступу на спеціальності, яким надається особлива підтримка (радимо уважно передивитись Додаток 2 до Умов прийому);
  • МЛ – це оцінка за мотиваційний лист. Порядок подання та критерії оцінювання мотиваційних листів визначаються правилами прийому закладу освіти. Тож радимо звернути на них увагу.
  • К1-К6 – це визначені закладом освіти коефіцієнти до згаданих складових КБ.

Остаточно КБ множиться на додаткові коефіцієнти. Система коефіцієнтів існує для стимулювання вступу на певні галузі та у певні регіони. Це непоганий шанс отримати додаткові бали.

Раніше ми писали, що жителі Шепетівського району можуть “подружитись” із лікарем ХХ століття.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.