Четвер, 11 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Еко-освіта та любов до природи: як діти мандрували еко-стежкою “Малого Полісся”

Еко-освіта та любов до природи: як діти мандрували еко-стежкою “Малого Полісся”

Еко-освіта та любов до природи: як діти мандрували еко-стежкою “Малого Полісся”

Екологічна освіта та відповідальне споживання. Про це днями з відпочивальниками літнього табору “Духовна аптечка” говорили фахівці з екологічної освіти НПП “Мале Полісся” та лісівники з ДП “Славутське лісове господарство”.

Діти з “Духовної аптечки” – літнього табору при парафії Святої Доброти у м. Славута, мандрували еко-стежкою “Малого Полісся”.

Під час екскурсії діти отримати безліч інформації щодо тваринного і рослинного світів нашої місцевості, про орієнтування, правила поведінки, можливі небезпеки в лісі та багато іншого, а також проявили неабияку цікавість до спостереження за птахами через бінокль, які прилетіли на територію, – розповідають у Парку.

Також екскурсанти переглянули фільм про Парк. Його дітям продемонстрували на базі класу лісової школи ДП “Славутське лісове господарство”.

Напередодні Міжнародного дня без поліетилену з дітьми обговорили важливу тему – проблему надмірного споживання людством одноразових пластикових виробів та, як наслідок, непоправного забруднення довкілля пластиковими відходами. Діти брали активну участь в обговоренні даної проблеми. Проведення таких екологічних заходів є прекрасною нагодою, щоб донести підростаючому поколінню, що довге та щасливе життя – в руках кожного з нас, – додають лісівники.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.