Вівторок, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Ґвалтував доньку та знущався із сина: у Шепетівському районі судили чоловіка

Ґвалтував доньку та знущався із сина: у Шепетівському районі судили чоловіка

Ґвалтував доньку та знущався із сина: у Шепетівському районі судили чоловіка

У травні цього року педагоги одного із закладів освіти Шепетівського району звернулись до поліції, бо помітили сліди побоїв в учня.

За даними слідства, 40-річний батько родини, раніше судимий, також за зґвалтування, залякував усю свою сім’ю. Його злочини в родині замовчували,адже якщо хтось намагався захистити скривдженого, то гнів домашнього кривдника примножувався.

Своїх дітей він змушував вживати канабіс, який вирощував удома. Маючи неприязнь до старшого сина, бив, знущався та катував його.

Одного разу обпік його жаром із печі та посеред зими на цілу ніч замкнув у холодному підвалі, – повідомляють у прокуратурі.

Свою доньку кривдник постійно ґвалтував упродовж п’яти років, відколи дитині виповнилось 11 років. Через це дівчинка ледь не укоротила собі віку.

У суді чоловік, попри те, що відмовився давати покази, провину визав.

За публічного обвинувачення Шепетівської окружної прокуратури суд чоловіка винним у вчиненні ряду тяжких злочинів відносно дітей – розпусних дій щодо малолітньої, зґвалтуваннях, вчинених повторно, незаконному позбавленні волі та спричинення малолітньому тілесних ушкоджень, а також схиляння дітей до вживання наркотичних засобів (ч. ч. 3, 4 ст. 152, ч. 2 ст. 156, ч. 1 ст. 125, ч. 2 ст. 146, ч. 1 ст. 309, ч. 1 ст. 315 Кримінального кодексу України). Відомості про нього підлягають включенню до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.


Вироком Славутського міськрайонного суду чоловікові присудили максимальне покарання – наступних 15 років він проведе у в’язниці.


Популярні пости