Субота, 24 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » «Герої поряд з нами»: доброволець Олександр Ящук повернувся з-за кордону захищати Україну

«Герої поряд з нами»: доброволець Олександр Ящук повернувся з-за кордону захищати Україну

«Герої поряд з нами»: доброволець Олександр Ящук повернувся з-за кордону захищати Україну

Даний матеріал підготовано в межах проєкту «Герої поряд з нами» за підтримки благодійного фонду «Family-UA». Ми пишемо про Воїнів Хмельниччини – Захисників та Захисниць, що виборюють українську незалежність. Одним із них став доброволець Ящук Олександр Андрійович, який повернувся із-за кордону, щоб стати на захист своєї Батьківщини.

  • Народився Захисник 20 січня 1982 року в селі Борисів Ізяславського району Хмельницької області. Закінчивши Полянську середню школу, вступив до Плужненського ПТУ, де навчався та здобув професію слюсар-ремонтник. Після закінчення пішов служити до Збройних сил України. Проходив строкову службу у військовій комендатурі міста Києва, – розповідають у Крупецькій сільській раді.

Працював у Польщі за спеціальністю. З початком повномасштабного вторгнення рф на територію України 24 лютого 2022 року повернувся додому та пішов добровольцем захищати рідну землю.

  • Воював у складі Єгерської бригади ім. Олекси Довбуша в⁄ч, був на посаді стрільця, помічника гранатометника. Однак, страшна війна забрала Захисника. 18 жовтня 2023 року Олександр під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту села Райгородка Луганської області загинув, – додають у сільській раді.

Він хоробро боровся за незалежність та цілісність української держави, за що був нагороджений знаком Воїна – Єгеря II ступеня та Орденом за заслуги перед Бойковецькою громадою.

  • Похований Ящук Олесандр на кладовищі села Романове Село Збаразького району, де проживає його родина. Однак, на його Батьківщині, у Крупці, що на Шепетівщині, на Алеї пам’яті розташована його меморіальна стела, – додали в установі.

Без чоловіка і тата залишилися дружина та дві доньки, мама – без сина.

  • Щиро співчуваємо рідним і близьким Захисника, схиляємо голови в скорботі. Світла пам’ять Герою та низький земний уклін.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.