Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » По-справжньому голівудська посмішка: хто із “зірок” носив брекети

По-справжньому голівудська посмішка: хто із “зірок” носив брекети

По-справжньому голівудська посмішка: хто із “зірок” носив брекети

Культура догляду за зубами є справжнім трендом серед відомих людей цього світу. І зараз мова йде не про “відбілити”, а про “вилікувати”.

  • Ортодонтичне лікування впливає на здоров’я організму в цілому, – каже ортодонтка клініки “Фенікс-Дент” Діана Костюк, – але також це і про моральний стан. Скажімо, Том Круз, голлівудський актор, справді боявся усміхатися через викривлення своїх зубів. Тож у 30+ встановив брекети (а ми пам’ятаємо, що коригувати прикус ніколи не пізно!) і до сорока років у Круза була посмішка, якої він прагнув.

Все ж, наголошує лікарка, варто звернутися до ортодонта якомога раніше, як це зробили, наприклад, Майлі Сайрус (співачка та акторка) та Анджеліна Джолі (акторка та волонтерка).

Сайрус у 15-річному віці щиро посміхалась об’єктивам журналістів, тож можна було помітити – “зірка” коригує прикус. Не приховувала цього і юна Джолі. Зараз обидві “зіроньки” екранів мають сліпучі, яскраві, а головне – здорові посмішки.

Такою ж може тепер похвалитися і зірка сучасного футболу Кріштіану Роналду. Коли світ помітив талант футболіста, Роналду прискіпливо вибудовував свій публічний образ, тож, звісно, трансформація стосувалась і посмішки.

  • Порівнюючи фото “до” та “після”, очевидно – окрім корекції зубного ряду, футболіст встановив імплант на бічному різці та має вініри, тож обличчя змінилось, – каже Діана Костюк.

Ці зміни дозволили Роналду розширити нішу для роботи і працювати також у рекламі.

  • Адже прикус – наше обличчя, наша постава, тож врешті і наша впевненість у собі. Щоб посміхатися щиро та впевнено, не нехтуйте візитом до стоматолога та не бійтеся ортодонтичного лікування, – закликає Діана Костюк.

Популярні пости