П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Герої поряд з нами: пам’яті Дениса Мирчука

Герої поряд з нами: пам’яті Дениса Мирчука

Герої поряд з нами: пам’яті Дениса Мирчука

Зараз Денисові було б 28 років, але йому назавжди – 18. Денис Мирчук, український Воїн, який загинув, захищаючи Україну від росії. Він – один із тисяч українців та українок, яким ми зобов’язані життям і найменше, що ми можемо для них зробити, – продовжувати нашу спільну боротьбу та не забувати якою ціною…

Світлій пам’яті Оборонця Дениса Мирчука ми підготували цей матеріал за підтримки благодійного фонду “Family-UA”.

Денис Мирчук народився 17 серпня 1995 року у селі Радівці тогочасного Деражнянського району, зараз це Хмельницький район. У рідному селі Денис закінчив дев’ятирічку, окрім навчання, він займався спортом – добре плавав, полюбляв риболовлю, вправлявся з конем. Також допомагав у місцевій церкві.

Після закінчення школи, у 2010 році Денис переїздить на Вінничину, де здобуває професію «Муляр-монтажник залізобетонних конструкцій та елекрозварювальник ручного зварювання» у Барському професійному будівельному ліцеї. Після випуску з 2013 року стає до лав Збройних Сил України.

З 16 вересня 2013 року Денис проходить військову службу за контрактом: з 16 вересня по 21 листопада 2013 року обіймає посаду кулеметника, з 21 листопада 2013 року – навідника аеромобільно-десантного відділення аеромобільно-десантного взводу 3-ї аеромобільно-десантної роти 1-го аеромобільно-десантного батальйону 80-ї окремої аеромобільної ордена Червоної Зірки бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України (військова частина А0284, місто Львів).

З 15 квітня 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України. З 13 червня 2014 року – учасник оборони Міжнародного аеропорту «Луганськ». 16 серпня 2014 року російсько-терористичні угруповання обстріляли з реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» позиції українських військових в районі села Красне Краснодонського (нині – Сорокинського) району Луганської області. Внаслідок обстрілу загинуло 10 військовослужбовців, серед них – солдат Мирчук.

20 серпня 2014 року громада, рідні, друзі та побратими, прихиливши коліно, зустрічала Героя.

Гроб до самого цвинтаря однокласники несли на руках. Їх супроводжували понад 200 людей, серед них – і ті, які особисто навіть і не знали покійного. Вся дорога до місця поховання була встелена квітами, а люди, котрі в цей час були вдома чи їхали в авто, виходили, зупинялися, – повідомляє сайт Деражнянської районної державної адміністрації.

Поховали Оборонця у рідному селі. За рік, 16 жовтня 2015 року, на фасаді місцевого НВК у Радівці, який закінчив Денис Мирчук, відкрили меморіальну дошку.

Посмертно Воїн нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту», пам’ятним знаком «За воїнську доблесть».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.