Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Ганнопільській тергромаді відбулася сесія сільради

У Ганнопільській тергромаді відбулася сесія сільради

У Ганнопільській тергромаді відбулася сесія сільради

Під головуванням сільської голови Маргарити Медведюк відбулося пленарне засідання чергової сесії Ганнопільської сільської ради. Сесія розпочалася з Гімну України та вшанування пам’яті загиблих за Україну Героїв та всіх, хто постраждав від зброї ворога.

  • Під час засідання депутати, взявши до уваги звіти за попередні роки, затвердили Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Ганнопільській об’єднаній територіальній громаді та Програму по наданню допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Ганнопільської сільської ради та отримують програмний гемодіаліз та перитонеальний діаліз, – зазначила голова сільської ради.

Маргарита Медведюк розповіла, що в межах затверджених програм, онкохворим мешканцям громади, які вперше звернулися за допомогою, а таких у 2023 році було 27 осіб, виплачується грошова допомога, у 2024 році це буде 10 000,0 грн. Мешканцям, які перебувають на гемодіалізі, у 2024 році компенсуватиметься довіз хворого до медустанови. Таких довозів може бути й три на тиждень.

  • Також на сесії депутатський корпус у межах програм затвердив у 2024 році виплати на лікування у розмірі 12600,0 грн для військових, які отримали поранення чи інші ушкодження. А їх родинам – одноразові виплати у розмірі 6000,0 грн для комунальних витрат. Намагаємося підтримати наших військових та їхні родини усілякими способами, – додає Маргарита Іванівна.

Під час засідання затверджено Програму утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та доріг комунальної власності на території Ганнопільської сільської ради.

  • Ключовим питанням сесії стало затвердження проєкту бюджету на 2024 рік, який представила начальниця фінансового відділу Ольга Чмелюк. Бюджет громади у наступному році буде спрямований на посилення обороноздатності країни – підтримку Збройних Сил України, територіальної оборони та родин загиблих Героїв й військовослужбовців, – наголосила пані Маргарита.

Перейшовши до розгляду інших питань порядку денного, депутати розглянули та взяли до відома звіт поліцейських офіцерів громади за 2023 рік. Депутати розглянули й проєкти рішень, які стосувались землі, комунального майна та містобудування тощо.

  • На завершення засідання усіх присутніх запросили долучитися до благодійної акції та завітати на благодійну виставку-ярмарок “Роби добро заради миру”, яку організували учасники освітнього процесу нашої громади. Депутати охоче купували вироби, виготовлені дітьми, та зробили свій внесок заради миру, – додали у сільській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.