Понеділок, 22 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » “Герої поряд з нами”: пам’яті Воїна з Плужненщини Віктора Петровського

“Герої поряд з нами”: пам’яті Воїна з Плужненщини Віктора Петровського

“Герої поряд з нами”: пам’яті Воїна з Плужненщини Віктора Петровського

Віктор Петровський – наш земляк, український Оборонець. Воїн загинув на російсько-українській війні 4 грудня 2023 року, боронячи країну на Донецькому напрямку.

Цей текст ми підготували у рамках проєкту “Герої поряд з нами”, який реалізуємо за підтримки БФ “Family.UA” та присвячуємо його світлій пам’яті нашого Захисника Віктора Петровського.

Віктор Петровський – уродженець Шепетівщини. Тривалий час він мешкав в обласному центрі.

Народився 2 липня 1988 року у селі М’якоти (тогочасний Ізяславський район, зараз – Плужненьска ТГ). Шкільну освіту Віктор здобув у місцевій ЗОШ у рідному селі, продовжив навчання за агротехнічним фахом, вступивши до профільного ВНЗ – Подільського державного агротехнічного університету, де здобув фах «Організація і регулювання дорожнього руху».

У Хмельницькому, у складі вч Національної гвардії України, Віктор проходив військову службу.

  • Потім працював за кордоном. Перед повномасштабним вторгненням повернувся до Хмельницького. В липні 2023 року чоловік отримав повістку та став на захист держави. Після навчання в місті Рівне боронив країну від окупантів у складі батальйону «ОPFOR» на Донеччині, – розповідають у Хмельницькій міській раді.

Командир бойової машини, командир відділення, молодший сержант Петровський загинув 4 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу міста Бахмут Донецької області.

  • Віктору Петровському тепер назавжди 35… У Героя залишилися дружина, два сини та батьки.

Воїн похований у рідному селі М’якоти на алеї Героїв місцевого кладовища.

Популярні пости