Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Присвоїти Оборонцеві з Шепетівки звання Героя України (посмертно): краяни збирають підписи

Присвоїти Оборонцеві з Шепетівки звання Героя України (посмертно): краяни збирають підписи

Присвоїти Оборонцеві з Шепетівки звання Героя України (посмертно): краяни збирають підписи

Денис Пивоварчук – український Воїн, родом із Шепетівської громади. У час повномасштабної війни він захищав свою країну від росіян.

25 лютого, одразу після початку повномасштабного вторнення, Денис добровольцем став до лав українського війська. У бою наш земляк загинув 5 жовтня 2023 року в Пологівському районі Запорізької області.

Зараз близькі та родина Дениса збирають підписи, аби присвоїти Воїнові звання Героя України (посмертно).

  • Він був вольовою, життєрадісною та доброю людиною, люблячим чоловіком, батьком, сином і братом, надійним другом та побратимом! Мав авторитет серед побратимів та був для них за друга, брата та батька. Понад усе любив свою родину та Україну. Ніколи не скаржився на обставини, в яких перебував. Неодноразово був відзначений командуванням підрозділу, у якому служив. За незламність духу, хоробрість, проявлену стійкість та відмінне виконання військового обов’язку, а також вагомий особистий внесок у захист України був нагороджений подякою народного депутата України. Денис з честю виконав обов’язок щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності України і до останнього залишився вірним присязі, захищаючи наше з Вами майбутнє, майбутнє України та Українського народу! Він пожертвував собою заради Перемоги, за нашу свободу та майбутнє України він, не вагаючись, віддав найдорожче – своє життя! У Дениса залишилась дружина та троє діточок, найменший з них народився вже під час повномасштабної війни, та, на жаль, знатиме свого батька лише за спогадами близьких та світлинами. Наш обов’язок – зробити так, щоб майбутнє покоління пам’ятали про героїчні вчинки захисників України! – йдеться у тексті петиції.

На момент публікації цього тексту петицію підписали понад три тисячі людей з необхідних 25 тисяч голосів. Збір підписів триватиме ще 87 днів. Підписати петицію можна за посиланням.

Популярні пости