Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «Герої рідного краю»: у Плесенській школі здобувачі освіти зустрілися із Захисниками-односельчанами

«Герої рідного краю»: у Плесенській школі здобувачі освіти зустрілися із Захисниками-односельчанами

«Герої рідного краю»: у Плесенській школі здобувачі освіти зустрілися із Захисниками-односельчанами

У Плесенській гімназії відбулась зустріч із Захисниками – односельчанами, які дають відсіч російській агресії, захищають територіальну цілісність нашої держави та роблять особистий внесок у захист незалежності України.

Учні цікавились чи надходять Захисникам їхні малюнки, чи приносять користь сплетені маскувальні сітки. Мали можливість також поставити питання та з перших уст дізнатися про позивні військових, наступ і оборону, про міць дружби, військову медицину, біль втрати побратимів… А ще кожен висловив слова вдячності та повагу до Захисників та побажав незламності на невичерпної енергії далі виборювати нашу незалежність та свободу, – розповідають у Плесенській школі.

На згадку про зустріч учні подарували військовим обереги та прапори з найщирішими побажаннями. Разом із Захисниками на шкільному подвір’ї висадили кущі калини та троянд.

Учні 8-9 класів започаткували традицію – збирати побажання від Героїв-Захисників на прапор, який вони зберігатимуть в класі. Уклінно дякуємо за кожен новий день і можливість жити на рідній землі! Слава Героям України! – додали у навчальному закладі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.