Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Григорій Олійник: безпека медичних послуг в умовах війни набуває нових сенсів

Григорій Олійник: безпека медичних послуг в умовах війни набуває нових сенсів

Григорій Олійник: безпека медичних послуг в умовах війни набуває нових сенсів

Обираючи лікаря, не залежно від галузі, ми акцентуємо на його професійності, підході до роботи та оснащенню, з яким він працює. В умовах повномасштабної війни до цих критеріїв додалося і безпекове питання. Щоб дізнатися про те, за якими алгоритмами зараз працюють медики, ми поспілкувалися з директором клініки “Фенікс-Дент” Григорієм Олійником.

Григорій Олійник понад десятиліття є менеджером у медичній галузі. До його сфери входить, зокрема, й організація безпекових питань.

  • Ми акцентували на безпечній для пацієнта та лікаря роботі від першого дня існування “Фенікс -Дент” ще у форматі ідеї, – каже Григорій Олійник. – Тож, відповідно, обладнання та медінструменти – сертифіковані та найвищої якості. Це, звісно, відображалось на вартості оснащення, але воно того варте.

Для того, аби мати найкраще обладнання, фахівці “Фенікс-Дент” відвідують профільні виставки та консультуються у провідних фахівців.

З хорошим обладнанням мають працювати кваліфіковані кадри. Тож, рівень фаху медики “Фенікс -Дент” постійно вдосконалюють.

  • Це стосується не лише стоматологічних протоколів, технік, алгоритмів, – пояснює Григорій Олійник. – Аби наш пацієнт знав – він сідає у крісло до справжнього професіонала – ми постійно працюємо над вдосконаленням суміжних безпекових питань. Так, команда “Фенікс-Дент” опанувала кращі реанімаційні та практики надання невідкладної допомоги. Наші менеджери, окрім того, є фахівцями у конфліктології та комунікації. Тож, ми можемо подбати і про ваш моральний стан, і правильно зреагувати в екстрених випадках.

Від початку повномасштабної війни “Фенікс-Дент” має ще один безпековий вектор. Клініка забезпечує доступ до сховища і в разі повітряної тривоги дбає про безпечну евакуацію.

  • Оскільки ми не маємо власного сховища, використовуємо підвал ОСББ. Також у зоні доступу є сховок у Будинку Побуту, – розповідає Григорій Олійник. – У разі оголошення повітряної тривоги пацієнтів, які очікують, інформуюють про місце розташування сховища та, за потреби, допомагають з евакуацією.

Якщо пацієнт на прийомі, діють за двома сценаріями.

  • Якщо маніпуляція не може бути зупинена – завершуємо. В іншому випадку, за узгодженням з пацієнтом, – переносимо, – додає Григорій Олійник.

Популярні пости