Четвер, 30 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Індустріальний парк «Славута»: що вже зроблено та що в планах

Індустріальний парк «Славута»: що вже зроблено та що в планах

Індустріальний парк «Славута»: що вже зроблено та що в планах

Наразі на Хмельниччині вже зареєстровано два індустріальних парки – у Хмельницькому та Славуті. Зокрема напередодні перший заступник голови Хмельницької ОДА Cергій Тюрін та заступник голови ОДА Володимир Білик в рамках робочої поїздки ознайомилися з ходом створення індустріального парку «Славута».

Розбудова індустріальних парків – це один із пріоритетних напрямків державної політики, адже такі об’єкти стимулюватимуть економічний розвиток регіонів, створення нових робочих місць, зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів, – зауважив Володимир Білик.

Візит розпочався із зустрічі з міським головою Славути Василем Сидором, який розповів посадовцям про основні підприємства, які працюють в громаді, напрацювання міської ради в сфері енергоефективності, поводження з відходами, залучення інвестицій тощо. Також він розповів про ті кроки, які вже були зроблені, аби втілити в життя проєкт індустріального парку.

Ідея створення такого парку виникла вже давно і земельна ділянка площею 50 га, яка була передана міській раді від Міноборони, чудово підійшла для цієї мети, адже розташована за межами житлової забудови та дозволяє облаштувати необхідну для роботи майбутніх підприємств інфраструктуру. Наразі до території майбутнього парку вже частково збудовано дорогу та підведено комунікації, розроблено проєкт водовідведення, – зазначає Василь Сидор.

Наразі поряд з відведеною земельною ділянкою уже працюють декілька великих підприємств. Свої виробничі потужності тут розташували ТОВ «Геберіт Трейдинг» (виробник сантехнічної кераміки), ТОВ «Родорс» (виробник міжкімнатних та вхідних дверей) та ТОВ «Аква-Родос» (виробник меблів для ванних кімнат).

У продовження візиту Сергій Тюрін та Володимир Білик оглянули ділянку, де має бути розташований індустріальний парк, а також поспілкувалися з керівництвом компаній ТОВ «Геберіт Трейдинг», ТОВ «Родорс» та ТОВ «Аква-Родос» та відвідали виробничі цехи цих підприємств, – розповідає  Василь Сидор.

На завершення посадовці ознайомилися із роботою декількох котелень, які забезпечують теплом, як заклади соціальної сфери, так і мешканців міста.

Сьогодні ми побачили великі виробництва, якими Славутчина насправді може пишатися, адже вони забезпечують людей робочими місцями та сплачують податки. Ми бачимо, що тут створюються умови для ведення бізнесу великими бюджетоутворюючими підприємствами. Впевнений, що землі, які відведені під індустріальний парк, стануть основою для створення в Славуті нового осередку економічного розвитку регіону, – зауважив Cергій Тюрін, перший заступник голови Хмельницької ОДА.

Нагадаємо, що задля стимулювання та створення таких парків нещодавно Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний закон, яким передбачено додаткові стимули для інвесторів в індустріальні парки в Україні.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.